16 redenen om jouw oude rondje vandaag nog op te pakken

16 redenen om jouw oude rondje vandaag nog op te pakken

2016-09-17-12-33-20-2

De vakantie is voorbij en het echte leven is weer begonnen. Onze bibs is inmiddels net zo recht als de collegebank zelf en onze ogen zitten als poepspetters op het laptopscherm geplakt. We voelen onze benen langzaam veranderen in flubber (je weet wel, dat groene spul van vroeger?) en ons figuur lijkt na de vakantie op een te ver gerezen muffin uit de oven. Tijd voor wat actie. Tijd om te starten of tijd om weer op te pakken waarmee je zo goed bezig was. HARDLOPEN.

Ik geef je 16 (bijzonder goede) redenen om jouw oude hardlooprondje VANDAAG nog op te pakken!

16 (bijzonder goede) redenen om jouw oude hardlooprondje VANDAAG nog op te pakken:

  1. Omdat het VANDAAG kan en je echt niet hoeft te wachten op een nieuwe maandag.
    Like: “nieuwe week, nieuwe kansen”, “nieuwe week, nieuwe doelen”, enzzzz.. nee gewoon NU
  2. Omdat je die extra vakantie kilo’s beter nu kan lozen dan over een maand.
    Wanneer er naast de kruidnootjes ook nog kerstkransjes en paaseieren in de schappen liggen
    (extra verleidingen all over the place).

  3. Omdat je het excuus: “het is te warmmm” nu niet meer geoorloofd kunt gebruiken.
    De (anatomische) zomer is sinds vandaag namelijk officieel afgelopen. (Geen zomer = koud = rennen).

  4. Omdat de anatomische herfst vandaag officieel is begonnen.
    En deze echt veel mooier is dan je denkt. Geen dag hiervan missen dus.

  5. Omdat je in de herfst niet raar wordt aangekeken als je gaat hardlopen in je hotpants (OM DIE BENEN BRUIN TE HOUDEN).
    Terwijl je dit wel wordt als je met een notpants op je job verschijnt (logisch, #koud).

  6. Omdat je naast je werk/school ook nog dat middagje met je zus wil shoppen en ‘s avonds ook nog naar dat leuke feestje wilt.
    Benodigdheden: conditie like hell.

  7. Omdat je dan iets terug te zeggen hebt als er op dat familiefeestje wordt gevraagd wat jij eigenlijk voor sport doet.
    Zuuuuucht.

  8. Omdat je dan dat extra chocolaatje zónder schuldgevoel kan pakken in plaats van met.
    Ja echt!

  9. Omdat je eindelijk eens een momentje alleen kunt zijn, zonder dat iemand dat raar vind of je probeert te storen.
    Tja, soms is dat fijn

    2016-07-23-11-04-50-2
    Meer? Jazeker:

  10. Omdat je dan eens niet de buschauffeur als een onbeschaamde hijger in zijn gezicht hoeft te blazen bij het inchecken van je OV chipkaart.
  11. Omdat je die gele deuren van die dingen bij de NS dan ook een keer open ziet staan in plaats van dicht of pas een half uur later dan gepland.
  12. Omdat je dan eens niet als ENIGE van de klas buitenadem op verdieping 4 aankomt als de lift weer eens kapot is.
  13. Omdat je dan als ENIGE van de klas zónder ademproblemen op de 4e verdieping aankomt als de lift weer eens kapot is.
  14. Omdat je dan iets terug te zeggen hebt als je ouders overal lopen te verkondigen dat je een lui zwijn bent die nooit sport.
  15. Omdat je geoorloofd high kunt zijn wanneer je maar wilt en waar je maar wilt
    Hoho, runnershigh dan

    En tja, last but not least:

  16. Omdat het HEERLIJK is om te rennen. Gewoon RENNEN.

2016-09-17-12-33-20-2

Dus; pak jij vandaag het hardlopen nog op en ren jij een #lekkerrondje?  Zo ja, let me know! Zo nee, laat mij weten waarom en misschien gooi ik er nog een tegen-reden uit 😉

PS: inschrijven en kans maken op leuke prijzen kan nog steeds! (Lees hier meer).

Fijne woensdag!

Liefs, Monique

 

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

%d bloggers liken dit: